10.8 C
Скопје
04:27 - 23 мај, 2024

Ознака : марија килибарда

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Најубавата Србинка покажа како изгледа без шминка: Од бањата, покриена само со крпа

Еспресо
Една од најубавите жени во регионот, српската водитела Марија Килибарда нема проблем да се фотографира без шминка, а сега на Инстаграм објави видео од бањата...