33.8 C
Скопје
16:20 - 24 јуни, 2024

(Фото) Најубавата Србинка покажа како изгледа без шминка: Од бањата, покриена само со крпа

Една од најубавите жени во регионот, српската водитела Марија Килибарда нема проблем да се фотографира без шминка, а сега на Инстаграм објави видео од бањата каде ја покажа својата утринска рутина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by marija kilibarda (@kilimara)


Водителката се сликала завиткана во крпа и го покажала својот блескав тен, а притоа ја истакнала својата природна убавина.

 

Водителката Марија Килибарда веќе три години е во хармонична врска со Банет Вучелиќ, синот на српската актерка Љиљана Драгутиновиќ, а повеќе не го крие од јавноста, па заедничките фотографии ги објавува на социјалната мрежа.

– Ги надминав своите психички проблеми. Три години траеше моето распаѓање на најситни парчиња. Сè ме болеше, бидејќи не бев она што другите го очекуваа од мене – домаќинка и мајка. Без него немаше толку лесно да го поминам тешкиот период зад нас. За една година поминав повеќе време со него и доживеав повеќе размени отколку со кој било поранешен партнер во долги врски. Со самото тоа сè побрзо исплива на површина, и убаво и грдо. И знаев дека, ако ги поминеме првите неколку месеци од карантинот, тоа ќе биде убава, стабилна врска – изјавила тогаш Марија за „Стори“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by marija kilibarda (@kilimara)

Слични објави

Јована Јеремиќ „удри“ по колешката Јоксимовиќ: „Ги понижува другите за себе да се истакне, а нема сериозна диплома“

еспресо

Ива Илинчиќ сведочи против Мика Алексиќ: Српската актерка доби голема поддршка пред судот во Белград

Еспресо

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо
Се вчитува....