23.8 C
Скопје
10:25 - 15 јуни, 2024

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Марија Килибарда и нејзиниот избраник Бранислав Бане Вучелиќ наскоро ќе станат родители.

Убавата водителка е пресреќна што по долга борба за потомство со избраникот, останала бремена и се чувствува одлично, а парот ќе добие девојче!

Инаку, Марија е во врска со Бранислав Вучелиќ четири години и не крие колку е среќна. Иако јавноста долго време не знаеше дека тој е син на актерката Љиљана Драгутиновиќ и Милорад Вучелиќ, тој го освои срцето на убавата водителка, а таа на сите јасно им дава до знаење дека го нашла тоа што го барала со години. Откако дознале дека е во блажена состојба, на нивната среќа ѝ нема крај.

Слични објави

Трагедија, почина црногорскиот голман Матија Шаркиќ: Му се слошило во станот во Будва

jasmina.kantardzieva

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо
Се вчитува....