21.8 C
Скопје
07:58 - 24 јуни, 2024

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Анастасија Ражнатовиќ вчера склучи граѓански брак со фудбалерот Немања Гудеља во вилата на Ражнатовиќ, во кругот на нејзините најблиски пријатели и членови на семејството, а сега го објави првото видео од интимната прослава.

По интимната свадбена церемонија, во семејната куќа на Дедиње се одржа веселба за тесен круг на луѓе.

Анастасија сега на Инстаграм објави дел од видеото од прославата и тоа од најинтересниот дел кога го фрли бидермаерот.

Како што се гледа, таа фрла бидермаер во свилен фустан во боја на шампањ, а во позадина се Цеца, ќерката на Лидија, Хелена, бабата на Богдана Родиќ и сестрата на нејзиниот сопруг, Вања.

Слични објави

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо

Сузана Манчиќ отворено за Карлеуша: Таа е безобразна, паметна и дрска жена, не знам ниту една нејзина песна

Еспресо

(Фото) Сите му завидуваат на Огњен Амиџиќ со каква убавица се ожени: Мина во тигрест фустан во ноќно изглегување

Еспресо
Се вчитува....