16.8 C
Скопје
23:55 - 19 мај, 2024

Ознака : мар

ЛајфстајлСцена

Алекс Родригез откри детали за венчавката со Џенифер Лопез (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез и Алекс Родригез се верија во март оваа година, а јавноста оттогаш со нетрпение го очекува објавувањето на датумот, но и било какви...