26.8 C
Скопје
14:18 - 25 мај, 2024

Ознака : Мандела

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Внуката на Нелсон Мандела има важна порака за Хари и Меган во екот на скандалот поврзан со Чарлс и Кејт Мидлтон: Познатиот пат не се огласува, а многумина велат дека тоа е срамно!

Еспресо
Скандалот што го започна холандската верзија на книгата „Крај на играта“ на Омид Скоби не стивнува. Според холандската верзија, британскиот крал Чарлс Трети и Кејт...
СветСлајдерСцена

Внуката на Нелсон Мандела ги нападна Хари и Меган: „Го користат името на дедо ми за да продаваат“

Еспресо
По Хари и Меган, војводата и војвотката од Сасекс се ангажирани во продукција на уште еден документарен филм, исто така за Нетфликс, со наслов Live...