14.8 C
Скопје
06:25 - 22 мај, 2024

Ознака : манчиќ

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Морам сама да ја мијам косата – Сузана Манчиќ во изолација сними видео со кое ја разлути јавноста (ВИДЕО)

Еспресо
Познатата водителка Сузана Манчиќ покажа како изгледа нејзиното секојдневие во текот на вонредната состојба во Србија поради пандемијата на коронавирусот. – Што правам? Пеглам! Што...