10.8 C
Скопје
06:04 - 23 мај, 2024

Ознака : македонски пејач

ЛајфстајлСцена

Дали сте обожаватели на турските серии? Погледнете кој пејач од Македонија ја прави нивната музика (ВИДЕО)

Igor
Веќе подолго време не објавил некоја песна за неговите фанови, но продолжува да биде активен во музичката индустрија. Станува збор за пејачот од Скопје, Бертан...