Ознака : Лурдес Леон

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ќерката на Мадона едвај стоеше на нозе, изгледаше дека ќе падне! Покажа и повеќе од што требаше! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ќерката на поп-дивата Мадона (61) беше главна атракција на модната недела во Лондон, благодарение на нејзиното чудно однесување и долната облека ,која ја покажа штом...