14.8 C
Скопје
06:10 - 22 мај, 2024

Ознака : Луис Фонси

СветСлајдерСцена

РУШИ РЕКОРДИ: Песната „Despacito“ наскоро ќе има повеќе прегледи од бројот на жители во светот!

И. Т.
Најгледаното видео на сите времиња „Despacito“ продолжува да бележи нови успеси во историјата на „YouTube“. Имено, песната за четири години собра повеќе од седум милијарди...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Еве како изгледа денеска и со што се занимава Порториканката од „Деспасито“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Полни три години поминаа од објавувањето на планетарниот хит „Деспасито“ на Луис Фонси (42), во кој се појави преубавата порториканска мисица Зулејка Ривери (32). Нејзиниот...