12.8 C
Скопје
00:39 - 24 мај, 2024

Ознака : Лиса Бон

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Имал осум години кога преку телевизорот се заљубил во неа: Денеска тие имаат две деца… (ФОТО)

Васко Спасоски
Мускулестиот холивудски актер Џејсон Момоа (40) каде и да се појави предизвикува внимание кај понежниот пол. Извајаното тело и долгата коса се неговиот заштитен знак,...