20.8 C
Скопје
01:07 - 18 јуни, 2024

Ознака : клима

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Ќе се сретне ли Педро Санчез без вратоврска со Ковачевски? Шпанскиот премиер тукушто даде интересна идеја за заштеда на енергија, а добро е Ковачевски да внимава и на климатизерот

Еспресо
Премиерот Санчез има интересна идеја за заштеда на електричната енергија и заштита на животната средина, а поврзана е со –  вратоврската. Шпанскиот премиер Санчез упати...