19.8 C
Скопје
21:30 - 14 јуни, 2024

Ознака : клер дејнс

Филм и ТВ

Познатата актерка ја одбила главната улога во „Титаник“: Не го сакав тоа

Еспресо
Актерката Клер Дејнс неодамна во едно интервју откри дека ја одбила главната улога во еден од најпознатите филмски класици – „Титаник“. – Мислам дека улогата...