27.8 C
Скопје
10:14 - 13 јуни, 2024

Ознака : киеф

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЕД ШИРАН СНИМИЛ СПОТ ВО КИЕВ: Само неколку дена пред руската инвазија пејачот бил во главниот град на Украина!

М.Р.
Светски познатиот пејач и тектописец Ед Ширан во петокот наутро на својот официјален Јутјуб канал го објави видео записот за песната „2step“, на која соработувал...