03:34 - 23 јуни, 2024

Ознака : Келвин Харис

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Овие познати личности се „ќариле“ на социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски
Верувале или не, и познатите личности имаат проблеми во пронаоѓањето на својата идеална половина. Токму затоа, не се воздржуваат да си ја пробаат среќата и...