23.8 C
Скопје
11:26 - 10 август, 2022

Ознака : казнет

Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) Го ИСТЕТОВИРАЛ МОМЕНТОТ кога ВИЛ СМИТ му удрил шлаканица на Крис Рок!

М. Р.
Тату мајсторот Џон Артон (36) во неделата добил необична нарачка за тетоважа од клиент. Британец од Бирмингем побарал тетоважа од моментот кога Вил Смит му...