Ознака : карта

Лајфстајл Сцена

ДУА ЛИПА ја покажа картата на некогашната Голема Илирија (ВИДЕО)

Igor
Преку видео објавено на Инстаграм, Дуа Липа ја сподели со 32,1 милион нејзини следбеници од целиот свет картата на некогашната Голема Илирија. „На картата се...