22.8 C
Скопје
20:03 - 14 јуни, 2024

Ознака : Карантинот и изолацијата

СекојдневиеСлајдер

ШТО СОНУВАВТЕ ДЕНЕС? Експертите имаат одговор и за најбизарните сценарија додека спиеме

М.Р.
Соништата често се одраз на нашата потсвест, но често се прашуваме зошто нешто сме сонувале некој необиен сон. Од сонување дека трчаме голи до борба...