24.8 C
Скопје
08:29 - 13 јуни, 2024

Ознака : каков

АстроЛајфстајлСлајдерХороскоп

Дневен хороскоп за 7 декември: Погледнете каков ќе ви биде овој понеделник!

Еспресо
ОвенЌе се чувствувате подобро за разлика од вчера, па можеби денес е време да ја донесете одлуката што ја одолговлекувате. На работното место ќе владее...