36.8 C
Скопје
17:25 - 18 јуни, 2024

Ознака : јелена јанковиќ

БалканСлајдерСцена

Јелена Јанковиќ бремена, таткото на нејзиното дете е угледен доктор, а за нивното запознавање е „виновен“ Новак Ѓоковиќ

Еспресо
Една од најдобрите српски спортистки е бремена и наскоро ќе роди девојче…Поранешната српска тенисерка Јелена Јанковиќ (35) и нејзиниот партнер, докторот Бранко Бараќ, ќе станат...