27.8 C
Скопје
10:29 - 13 јуни, 2024

Ознака : јелена бачиќ алимпиќ

ЛајфстајлСцена

Гледала како УМИРА, но не можела ништо да направи: Писателката зборува за болната трагедија

Igor
Писателката Јелена Бачиќ Алимпиќ ја знаеме како ведра и секогаш со насмевка, но зад таа весела личност се крие една голема трагедија од минатото. Откако...