13:54 - 19 април, 2024

Ознака : Јана Тодоровиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Српската пејачка не можеше да го задржи бакшишот во раце (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Јана Тодоровиќ пееше на една приватна забава, а бакшишот кој го држеше во раце. Јана на социјалните мрежи објави снимка од ромската забава,...