36.8 C
Скопје
17:49 - 18 јуни, 2024

Ознака : јакузи

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдерСтил

(ФОТО) Врвна фотографка го доловува МИСТЕРИОЗНИОТ ЖИВОТ НА ЖЕНИТЕ НА ЈАПОНСКИТЕ ЈАКУЗИ

Еспресо
Фотографката Клое Џафе неколку години се обидува преку своите фотографии да го пренесе мистериозниот живот на сопругите на јапонските јакузи. Јакузите се припадници на јапонска...