Ознака : израстоци

Здравје

ИМАТЕ ГРУТКИ ПОД ПАЗУВИТЕ: Може да е безопасно, но може и да е знак на оваа тешка болест!

Igor
Многу луѓе во светот имаат проблем со создавање тврди лимфни чворови под пазувите и на препоните или на вратот. Кога ќе сфатите дека имате нешто...