11.8 C
Скопје
23:26 - 29 февруари, 2024

Ознака : губи

ЛајфстајлСцена

Нов скандал го стресе Холивуд: Анџелина Џоли го губи старателството над децата

Igor
Актерката Анџелина Џоли се уште се бори да го задржи примарното старателство над своите деца со Бред Пит, иако тој бара подеднакво да бидат вклучени...