5.8 C
Скопје
01:39 - 4 март, 2024

Ознака : фашина

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

СИЛВИО БЕРЛУСКОНИ ПАК СЕ ЖЕНИ: 86 годишниот „младоженец“ одбра 54 години помлада секси политичарка

Еспресо
Свадбената забава на лидерот на партијата Форца Италија, долгогодишниот поранешен премиер на Италија, бизнисмен и политичар Силвио Берлускони кој во септември ќе полни 86 години...