33.8 C
Скопје
19:28 - 22 јули, 2024

Ознака : Evanescence

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Хитот „Bring Me To Life“ од 2003 година, повторно се најде во врвот на Билборд листата: Никој не знае како се случи тоа

Еспресо
Хитот „Bring Me To Life“ се искачи на врвот на американската iTunes топ листа речиси две децении по објавувањето и никој не знае како се...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: „Evanescence“ го објавија синглот „Yeah Right“ – Новиот албум пристигнува во март!

Еспресо
Станува збор за четвртиот сингл од претстојниот студиски проект… Рок групата „Evanescence“ го објави својот нов сингл „Yeah Right“ кој ќе се најде на нивниот...