36.8 C
Скопје
18:18 - 19 јули, 2024

Ознака : Bring Me To Life

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Хитот „Bring Me To Life“ од 2003 година, повторно се најде во врвот на Билборд листата: Никој не знае како се случи тоа

Еспресо
Хитот „Bring Me To Life“ се искачи на врвот на американската iTunes топ листа речиси две децении по објавувањето и никој не знае како се...