Ознака : синглот

Свет Слајдер Сцена

ВИДЕО: „Evanescence“ го објавија синглот „Yeah Right“ – Новиот албум пристигнува во март!

Еспресо
Станува збор за четвртиот сингл од претстојниот студиски проект… Рок групата „Evanescence“ го објави својот нов сингл „Yeah Right“ кој ќе се најде на нивниот...