9.8 C
Скопје
02:04 - 15 април, 2024

Ознака : есоресо

СценаХороскоп

ФБИ: Во овие знаци се раѓаат најопасните криминалци!

Igor
После анализите од архивите за криминал, американскиот разузнавачка агенција ФБИ утврдила дека луѓе родени во одреден ден од годината, сочинуваат голем број од криминалците. Тоа...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Роберт Патинсон: Да не беше „Хари Потер“ ќе бев пијанист!

Igor
Роберт Патинсон е благодарен што можел да глуми во филмот за младиот волшебник Хари Потер, пишува people.com. „Немаше денес да глумам да не беше тој...