17.8 C
Скопје
01:09 - 26 мај, 2024

Ознака : Елма Синановиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо
Животниот пат на српската пејачка Елма Синановиќ го следеа различни подеми и падови. Како гостинка во емисијата „Амиџи шоу“, таа неодамна јавно призна дека некогаш...