11.8 C
Скопје
23:39 - 29 февруари, 2024

Ознака : две книги

СветСлајдерСцена

Квентин Тарантино станува писател – потпиша договор за две книги

Еспресо
Квентин Тарантино уште во април оваа година најави како во претстојниот период ќе му се посвети на пишувањето на книгите. Сега тоа стана и официјално,...