19.8 C
Скопје
01:45 - 18 јуни, 2024

Ознака : дождови

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРЕДУПРЕДУВА: Mетеопатите да бидат многу внимателни и да ги почитуваат советите од своите лекари!

Ј.К.Д
– Како што веќе најавивме, од среда навечер и во текот на ноќта кон четврток, кај нас доаѓа ГОЛЕМА ПРОМЕНА на времето, проследена со ПОИНТЕНЗИВНИ...
UncategorizedВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

ПОПОСКИ ПРЕДУПРЕДУВА: Град, грмежи и значително количество на воден талог

Ј.К.Д
„До крајот на денов, како и утре претпладне се уште времето ќе биде претежно стабилно и суво, додека утре попладне и кон крајот на денот...