23.8 C
Скопје
08:55 - 24 јуни, 2024

Ознака : Доктор Александар Митов

Наши ФациСцена

(ФОТО) „Личиме ли?“: Доктор Митов објави фотографија со најмладиот син

М. Р.
Доктор Александар Митов, познат на јавноста како специјалист за лајфстајл медицина, но и магистер по јавно здравје неодамна на својот фејсбук – профил сподели радосна...