25.8 C
Скопје
09:32 - 24 јуни, 2024

Ознака : диско

БалканСлајдерСцена

Анастасија Ражнатовиќ го снимаше Новак Ѓоковиќ како „денса“ во диско! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Додека Цеца и Вељко Ражнатовиќ седат во изолација и чекаат да им помине коронавирусот, Анастасија вчеравечер уживаше во еден познат белградски клуб и тоа во...