20.8 C
Скопје
07:20 - 13 јуни, 2024

Ознака : дипломска

Uncategorized

Прославите кај Ражнатовиќ не престануваат: Цеца соопшти уште една убава вест! (ФОТО)

Слободен печат
Вељко Ражнатовиќ на 24 ноември ја ожени својата понежна половина Богдана Родиќ, а младиот боксер има причина за задоволство и поради уште една работа. Имено,...