18.8 C
Скопје
06:40 - 13 јуни, 2024

Ознака : дињи

Дестинации и Дегустации

Идеална за тропските температури: Сочна и кремаста торта со диња! (РЕЦЕПТ)

Igor
Искористете ја сезоната на ова сочно овошје и направете десерт кој ќе ви обезбеди доволна количина на шеќер, а воедно и ќе ве разлади Ќе...