20.8 C
Скопје
07:02 - 13 јуни, 2024

Ознака : Џозеф Гат

СветСлајдерСцена

(ФОТО) УАПСЕН АКТЕРОТ ОД ИГРА НА ТРОНОВИ: Обвинет за грозоморен сексуален престап врз малолетна личност! 

М. Р.
Актерот од популарната серија „Игра на тронови“ е уапсен поради сексуална вознемирување на малолетна личност. Актерот Џозеф Гат е под истрага поради наводна несоодветна комуникација...