36.8 C
Скопје
17:54 - 18 јуни, 2024

Ознака : џипи

Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ПРОСТУВАЊЕ СО МАРКО МАРКОВИЌ – ЏИПИ: Ова се десетте најгледани „ЈуТјуб“ видеа на каналот на најпознатиот македонски јутјубер!

М.Р.
Марко Марковиќ (23) познат како „GP“ скоро деценија споделува видеа со забавна содржина, чии теми варираат од храна, видео-игри, секојдневие… и впечатоци за инстите. Тој...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ПОЗНАТ ЈУТЈУБЕР МАРКО ЏИПИ СЕ ЗБОГУВА СО ФАНОВИТЕ: „Не сакам веќе ни трошка слава, смачено ми е од слава…“

Еспресо
Марко Марковиќ (23) познат како „GP“ – Џипи е дел од генерацијата која многу од своето време го посветува на „Youtube“. Имено тој е и...