34.8 C
Скопје
18:09 - 22 јули, 2024

Ознака : „ЈуТјуб“ канал

Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ПРОСТУВАЊЕ СО МАРКО МАРКОВИЌ – ЏИПИ: Ова се десетте најгледани „ЈуТјуб“ видеа на каналот на најпознатиот македонски јутјубер!

М.Р.
Марко Марковиќ (23) познат како „GP“ скоро деценија споделува видеа со забавна содржина, чии теми варираат од храна, видео-игри, секојдневие… и впечатоци за инстите. Тој...