36.8 C
Скопје
18:32 - 18 јуни, 2024

Ознака : џејми спирс

СветСлајдерСцена

НИ СРАМ НИ ПЕРДЕ: Таткото на Бритни Спирс бара пејачката да му ги плати правните трошоци

Еспресо
Таткото на Бритни Спирс има уште едно барање. Џејми Спирс бара од неговата ќерка да продолжи да ги плаќа неговите правни трошоци и покрај тоа...
СветСлајдерСцена

ЗАТОА СЕ ДЕЦАТА: Бритни Спирс тврди дека нејзиниот татко се обидува да изнуди 2 милиони долари од неа

Еспресо
Адвокатите на Бритни Спирс тврдат дека нејзиниот татко, Џејми Спирс, се обидува да изнуди два милиони долари од неа пред да поднесе оставка од функцијата...