7.8 C
Скопје
04:36 - 28 февруари, 2024

Ознака : Даниел Модера

Ви ПрепорачувамеСветСцена

По скоро две децении љубов, го исфрли сопругот од домот: Сите зборуваат за нивниот развод, а Џулија некогаш вака кажуваше за нив… (ФОТО).

Васко Спасоски
Популарната актерка Џулија Робертс сега ги полни насловните страници поради шпекулациите дека се разведува, од сопругот Даниел Модера. Ако добро се сеќавате, некогаш на нивниот...