14.8 C
Скопје
08:27 - 15 април, 2024

Ознака : булгур

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

СУПЕР ХРАНА – БУЛГУР: 4 причини да го вклучите во исхраната

Еспресо
Булгурот е полуварена, исушена и здробена пченица и има многу корисни својства што го прават многу вредна и здрава состојка. Сè почесто се зборува за...