9.8 C
Скопје
02:19 - 15 април, 2024

Ознака : бријаторе

ЛајфстајлСцена

Љубовните походи на пребогатиот бизнисмен: Бил со Наоми Кемпбел и со Хајди Клум, а сега љуби 49 години помлада убавица (ФОТО)

Igor
Италијанскиот бизнисмен и поранешен шеф на Рено во Формула 1, Флавио Бријатор,е започна нова врска, а тоа веднаш предизвика бурни коментари. Неговата нова девојка Бенедета...