Љубовните походи на пребогатиот бизнисмен: Бил со Наоми Кемпбел и со Хајди Клум, а сега љуби 49 години помлада убавица (ФОТО)

Италијанскиот бизнисмен и поранешен шеф на Рено во Формула 1, Флавио Бријатор,е започна нова врска, а тоа веднаш предизвика бурни коментари. Неговата нова девојка Бенедета Боси, од Флавио е помлада дури 49 години. Тој има 69, а таа само 20.

Instagram

Бенедета е студентка на право во Милано, а со Бријаторе поминала викенд на неговиот имот во Кенија, со што на јавноста ѝ ја открија својата романса.

Instagram

Бизнисменот ја освоил на несекојдневен начин. Иако живее во Монте Карло, пратил автомобил по неа во Милано, а потоа со приватен авион одлетале во Рим. Таму во луксузен хотел ја поминале ноќта заедно.

Флавио е познат по љубовните врски со славните манекенки. Бил во брак со Елизабета Грегорачи, со која има син, а негови најпознати љубови се Наоми Кемпбел и Хајди Клум.

Слични објави

ВО ЖИВО Промоција на книгата „Море без обала“ на Ван Гог

Igor

Бен Афлек во врска со секс бомба од Куба: Сите зборуваат дека ова му е најубавата девојка досега! (ФОТО)

Еспресо

Мојот задник е како Ферари, не го кријам во гаража – Секси хокеарката од Словенија е хит на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо

Скриено богатство на Пакистан: Островот Астола

Еспресо

Дневен хороскоп за 22 март 2019, петок

Igor

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

ХОРОР ВО КУЌАТА НА ЦЕЦА: Провалник останал со денови во подрумот, повторувал морничави зборови

Igor

Врескале на цел глас и кршеле чаши: Луна Џогани и Марко Миљковиќ се расправале среде дискотека (ФОТО)

Igor

Сораја од глава до пети во леопард принт! Дали вака се оди во музеј?! (ФОТО)

Igor

Никој не може да им одолее! Ова се трите најстрасни хороскопски знаци!

Igor

Ниту сопствената мајка не би го препознала: Погледнете како изгледа раперот Тајзи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Џенифер Анистон не престанува да ги воодушевува фановите: Јас сум само девојка! (ФОТО)

Igor