13.8 C
Скопје
19:50 - 23 април, 2024

Ознака : божиќни филмови

СлајдерСценаФилм и ТВ

ПРЕДЛОЗИ: 5 Божиќни филмови за да ја уживате празничната сезона

Еспресо
In Bruges (2008) Белгискиот град Бриж е местото каде што платениот убиец Реј (Колин Фарел) ќе ја помине празничната сезона, во друштво на неговиот постар,...