11.8 C
Скопје
19:15 - 20 април, 2024

Ознака : Борка

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Александра Пријовиќ и мајка ѝ Борка заедно пееја на сцена: „Ова е мојата омилена гостинка“

Еспресо
Младата музичка ѕвезда Александра Пријовиќ синоќа во Осиек го одража третиот концерт, а изненадувањата повторно не изостануваа. По Рада Манојловиќ, на сцената како големо изненадување...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Мајката на Александра Пријовиќ жали што ќерка ѝ не завршила средно училиште: „Многумина ја прозиваат поради тоа, ѝ пречи“

Еспресо
Мајката на Александра Пријовиќ, Борка Михајловиќ изјави за хрватските медиуми дека жали што нејзината ќерка не завршила средно училиште. Сепак, Александра ѝ ветила дека тоа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Мајка ѝ на Александра Пријовиќ: „Први зборови кои ги реков беа ‘ја родив мојата ѕвезда’“

Еспресо
Мајката на популарната пејачка Александра Пријовиќ, Борка Михајловиќ, прозборе за успесите на нејзината ќерка, но откри и многу непознати работи за Прија, во интервју за...
UncategorizedЕспресоЖенски печатЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

Ла Дама и Борка: За самопрегледување за рак на дојка ви е потребно исто толку време колку и за облекување на хулахопки

Еспресo
Самопрегледот за рак на дојката трае исто колку и облекувањето на хулахопките кај жените!, токму со ова пораката македонскиот бренд за хулахопки Ла Дама, а...