11.8 C
Скопје
01:10 - 15 април, 2024

Ознака : бојана атанасовска

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СОПРУГОТ НА БОЈАНА СКЕНДЕРОВСКИ СЛАВЕШЕ РОДЕНДЕН: Пејачката блескаше покрај него!

М.Р.
Нашата позната пејачка, текстописец и водителка Бојана Атанасовска-Скендеровски, позната само како Бојана на својот инстаграм – профил објави прекрасни фотографии по повод роденденот на својот...