11.8 C
Скопје
23:22 - 23 април, 2024

Ознака : близина

Лајфстајл

МОМЦИ, ЧИТАЈТЕ: 8 причини зошто да не го прескокнувате оралниот секс

Igor
Магазинот „Women’s Health“ објави интересна листа со 8-те најсилни причини зошто момците не треба да го прескокнуваат пружањето орално задоволство на својата партнерка. Продолжено задоволство...