3.8 C
Скопје
03:14 - 21 февруари, 2024

Ознака : безродова мода

ЛајфстајлСлајдерСтил

(ГАЛЕРИЈА) МАКЕДОНСКИОТ БРЕНД „ЛУДУС“ ЈА ВООДУШЕВИ АВСТРИЈА: Безродова мода „Пост-родовост IV“

И. Т.
На покана од организаторите на фестивалот за дизајн „Асембли“ во Грац, Австија, македонската модна етикета за безродова мода „Лудус“ учествуваше на специјалното модно издание заедно...